Hmmm.cz  » Krása a zdraví » Zdraví » Aromaterapie   (aromaterapie)

Aromaterapie - Hmmm.cz - produkty (21-40 z 97)Nalezeno 97 produktů
> <
Aromaterapie - SALOOS Veselé Vánoce - esenciální olej vonná kompozice 10ml

SALOOS Veselé Vánoce - esenciální olej vonná kompozice 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Vonná kompozice Veselé vánoce je směs z přírodních esenciálních olejů, které vnesou do vašich domovů vánoční vůně s jemně citrusovým podtextem.  Harmonický soulad vůně a účinku esenciálnch olejů  provoní domov či pracoviště a navodí příjemnou atmosféru. V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
67 Kč
Aromaterapie - SALOOS Aloe orange - vonný olej 10ml

SALOOS Aloe orange - vonný olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Vonný olej Aloe orange je vhodný k provonění bytu, kanceláře, auta apod., k navození příjemné atmosféry. Je určen pouze k užití do aromalampy či k jinému způsobu inhalace - na potpouri (nakapání na suché květy),  nakapání na vonné kameny. V nabídce našeho e-shopu www.dotek-prirody.cz najdete různé aromakameny (spirálu, hvězdy, srdce, sošky anděla, keramickou kostku), které jsou bezpečným způsobem inhalace všude tam, kde je nebezpečná hořící svíčka v aromalampě - např. pro prostředí s dě Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
64 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - SALOOS Aloe orange - vonný olej 10mlWkRoK1F2a2VXb0gyc1Jmb1cxelh5Q0EvSE5KcDErd2NTc0FBQ1hPOFlWQjVDcmNWZExCUGxGbm1XeGJicDRqOFhvVDBZSmdNUVgwUm9kbVIzV3JsY0E9PQ
Aromaterapie - SALOOS Brčál - vonný olej 10ml

SALOOS Brčál - vonný olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Vonný olej Brčál šíří svěží vůni vhodnou pro osvěžení a relaxaci. Vonný olej Brčál je určen pouze k užití do aromalampy či k jinému způsobu inhalace - na potpouri (nakapání na suché květy),  nakapání na vonné kameny. Vonný olej je vhodný k provonění bytu, kanceláře, auta apod., k navození příjemné atmosféry. V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
66 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz

 

Vyhledávač zboží - registrace eshopu

 

Nacházíte se v kategorii Aromaterapie pro srovnání cen produktů. Vyhledávací frázy této sekce jsou

aromaterapie

 

Aromaterapie - SALOOS Divoká třešeň - vonný olej 10ml

SALOOS Divoká třešeň - vonný olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Vonný olej Divoká třešeň je určen pouze k užití do aromalampy či k jinému způsobu inhalace - na potpouri (nakapání na suché květy),  nakapání na vonné kameny. Vonný olej je vhodný k provonění bytu, kanceláře, auta apod., k navození příjemné atmosféry. V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
66 Kč
Aromaterapie - SALOOS Normandská jedle - vonný olej 10ml

SALOOS Normandská jedle - vonný olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Vonný olej Normandská jedle je určen pouze k užití do aromalampy či k jinému způsobu inhalace - na potpouri (nakapání na suché květy),  nakapání na vonné kameny. Vonný olej je vhodný k provonění bytu, kanceláře, auta apod., k navození příjemné atmosféry. V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
62 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - SALOOS Normandská jedle - vonný olej 10mlaVV2bGxFazlEeDdvU3VUcTBWSXdqSUlPVjJVR2NXZEFEZWVSNWE1Z2ZTTnJicS9aTVZhcXM1akVjd0ltd01PcmYxRDhMSVVHNzJuS1JpbERvdWhGMnc9PQ
Aromaterapie - SALOOS Pohoda - vonný olej 10ml

SALOOS Pohoda - vonný olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Vonný olej Pohoda je určen pouze k užití do aromalampy či k jinému způsobu inhalace - na potpouri (nakapání na suché květy),  nakapání na vonné kameny. Vonný olej je vhodný k provonění bytu, kanceláře, auta apod., k navození příjemné atmosféry. V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
64 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Aromaterapie - SALOOS Vanilka - vonný olej 10ml

SALOOS Vanilka - vonný olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Vonný olej Vanilka je určen pouze k užití do aromalampy či k jinému způsobu inhalace - na potpouri (nakapání na suché květy),  nakapání na vonné kameny. Vonný olej je vhodný k provonění bytu, kanceláře, auta apod., k navození příjemné atmosféry. Vanilka uklidňuje, působí antidepresivně, mírní nervozitu a napětí, působí proti nespavosti a nechutenství. V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
66 Kč
Aromaterapie - SALOOS Zelený mech - vonný olej 10ml

SALOOS Zelený mech - vonný olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Vonný olej Zelený mech je určen pouze k užití do aromalampy či k jinému způsobu inhalace - na potpouri (nakapání na suché květy),  nakapání na vonné kameny. Vonný olej je vhodný k provonění bytu, kanceláře, auta apod., k navození příjemné atmosféry. V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
64 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - SALOOS Zelený mech - vonný olej 10mlSDZtK01zbnI3am5zZlBMTTdIT2RiTXh2akxIa3MxUC8zMEwwdG9UWTlocjlpYjJOVnRxVkd0UWhiM1lZdU5MTlQzT2l6NDV0QXZaMzR0Sk5lZTlBSHc9PQ
Aromaterapie - SALOOS Anýz - esenciální olej 10ml

SALOOS Anýz - esenciální olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Pimpinella anisum Výrazně působí na trávicí trakt, plynatost, má protikřečové účinky, vhodný na kašel a záněty horních cest dýchacích. Vhodné dodržet nízké koncentrace. Účinky na duši: anýz při vykuřování vyrovnává a mírní deprese a harmonizuje. Vhodné proti nočním můrám, strachu, depresím, disharmonii, únavě, pocitech osamělosti, frigiditě, impotenci, podporuje toleranci. Účinky na tělo: antiseptické, povzbuzující, podporuje tvorbu hlenů, mírní nadýmání, posiluje žaludek, podporuje tvorb Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
64 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Aromaterapie - SALOOS Bazalka - esenciální olej 5ml

SALOOS Bazalka - esenciální olej 5ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Ocimum basilicum Je výborné nervové tonikum, účinná při nervozitě, úzkosti a bolestech hlavy, napomáhá koncentraci, odpuzuje hmyz, podporuje pocení, vhodná při nevolnostech a žaludečních potížích. Nepoužívat v těhotenství. Účinky na duši: Bazalka zmírňuje deprese, silně podporuje koncentraci, posiluje paměť. Použití při strachu, duševním vyčerpání, ke stimulaci mozku, při hysterii, posiluje inteligenci, nervový systém, pomáhá proti melancholii, duševní nevyrovnanosti, cestovní chorobě. Úči Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
94 Kč
Aromaterapie - SALOOS Benzoe Siam 60% - esenciální olej 10ml

SALOOS Benzoe Siam 60% - esenciální olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

tyrax tonkinensis Je antiseptické, sedativum, usnadňuje vykašlávání, pomáhá při astmatu, bronchitidě, chřipce. 100% čisté je podobné pryskyřici, používá se proto lihový roztok. Účinky na duši: Benzoe má mírně antidepresivní, uvolňující, harmonizující, euforizující a smyslné. Použití při depresích, předráždění nervů, smutku, propůjčuje pocit tepla a bezpečí, posiluje duševní schopnosti a podporuje vnímavost. Účinky na tělo: adstringentní, antiseptické, mírní nadýmání, tiší krvácení, neutral Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
114 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - SALOOS Benzoe Siam 60% - esenciální olej 10mlbjc4WGg3U3ZiNDdKUTZYSGJYQ1RLZ2dNdy9VMlJwMzNQd2FvUm01QzNVVVdNd0pIVjY5YVd0S3RMbmgvMjNUTVAyQXNjMTFwbUFESjJOTXYrS2hkUWc9PQ
Aromaterapie - SALOOS Bergamot - esenciální olej 5ml

SALOOS Bergamot - esenciální olej 5ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Citrus bergamia Antiseptický, podporuje trávení, hojení, posiluje nervy, zlepšuje dýchání, snižuje horečku, tiší bolest, je antidepresivní. Může zvyšovat fotosenzibilitu. Účinky na duši: Bergamot mírní deprese, rozjasňuje náladu, odbourává stres. Použití při depresích, podporuje koncentraci, při psychické nevyrovnanosti, poraženectví, problémech se spánkem, propůjčuje odvahu a sebedůvěru, posiluje duchovní potenciál, aktivuje „síly světla" Účinky na tělo: projímavé, povzbuzující, antisept Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
70 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Aromaterapie - SALOOS Borovice - esenciální olej 10ml

SALOOS Borovice - esenciální olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Pinus sylvestris Borovice je antiseptická, pomáhá při nachlazení, rýmě, je vhodná do koupele při svalové únavě a do saunových směsí, dezinfikuje a čistí vzduch. Účinky na duši: Borovice posiluje nervy. Použití při stavech rozčílení, vyčerpání, impotenci, nespavosti, předráždění vegetativního nervového systému, propůjčuje odvahu, důvěru, klid a spokojenost, posiluje sebevědomí, zvyšuje schopnost duchovně-duševního zatížení. Účinky na tělo: protirevmatické, antiseptické, žlučopudné, močopudn Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
62 Kč
Aromaterapie - SALOOS Cedrové dřevo - esenciální olej 10ml

SALOOS Cedrové dřevo - esenciální olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Má antibakteriální, protizánětlivé účinky, ovlivňuje dýchání a usnadňuje vykašlávání.Celkově uklidňuje a harmonizuje při úzkosti, stresu a nervozitě. Napomáhá při obnově cévního řečiště, usnadňuje zajizvení, štěpí tuky a zmírňuje PMS. Je repelentní.země původu: Tunis V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
61 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - SALOOS Cedrové dřevo - esenciální olej 10mlTVFkMW1XcXJydVJNTEUzbWlHSDZZYU5pOVpvdmxWQnlkaWtXem5RdnNzZEVTTVRiQzZEMzB5NTNXeERQZXhZWk1qSGFsTEpwOTltTEdmTk1ZUUNSbnc9PQ
Aromaterapie - SALOOS Citron - esenciální olej 10ml

SALOOS Citron - esenciální olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Citrus limonum Citrón pro své osvěžující účinky je velmi vhodný při duševní námaze, je účinný při bolesti hlavy, infekci dýchacích cest, má antiseptické účinky, snižuje krevní tlak, povzbuzuje trávení a příznivě působí na pleť. Účinky na duši: rozveselující, osvěžující, lehce erotizuje, inspiruje, dodává energii, rozjasňuje náladu. Použití při nedostatku podnětů, nechuti k práci, depresích, apatii, únavě, podporuje kreativitu a fantazii. Účinky na tělo:adstringentní, antiseptické, pročišťu Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
47 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Aromaterapie - SALOOS Citronela - esenciální olej 10ml

SALOOS Citronela - esenciální olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Cymbopogon nardus Citronela je silně antiseptická, podporuje koncentraci, je antivirální s repelentními účinky. Účinky na duši: mírní deprese, inspiruje. Použití při stavech vyčerpání, frustracích, oslabení paměti, únavnosti, k uvolnění duševní strnulosti, posílení koncentrace, podporuje kreativitu. Účinky na tělo: antiseptické, dezinfekční, neutralizuje pachy, brání zánětům, snižuje horečku, uvolňuje křeče, posiluje žaludek, brání pocení, působí proti virům a červům. Použití při napadení s Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
52 Kč
Aromaterapie - SALOOS Cypřiš - esenciální olej 5ml

SALOOS Cypřiš - esenciální olej 5ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Cupressus sempervirens Je antiseptický, vyrovnává nervové napětí, močopudný, vhodný na revma a hemeroidy. Nevhodný při vysokém krevním tlaku a pro epileptiky. Účinky na duši: uklidňující, posiluje nervy. Použití při strachu, slabosti v rozhodování, nervovém napětí, nerozhodnosti, bojácnosti (váhavosti), pochybnostech, propůjčuje rozhodnost a bystrost. Účinky na tělo: adstringentní, antiseptické, močopudné, potopudné, posilující, staví krev, neutralizuje pachy, čistí cévy, uvolňuje křeče, po Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
66 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - SALOOS Cypřiš - esenciální olej 5mldk8yWnhIbDVoMitJUDl5WjVZTFV2ejFUb240RzFCK282dlVxN0xtSGp5WCtacHFjNVRJU2cyOFdRLzcvVmFOWTROb083RnZibG9yam9sNm45VkdWb2c9PQ
Aromaterapie - SALOOS Douglaska - esenciální olej 5ml

SALOOS Douglaska - esenciální olej 5ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Antidepresivum, uvolňuje, stabilizuje psychiku, rozpouští hleny v bronchiích, pomáhá při nachlazení, prohlubuje dech, prohřívá a prokrvuje. Nepoužívejte neředěné na kůži. Vhodné do aromalampy a sauny. Po zředění s rostlinnými oleje lze použít do koupelí a na masáže. Původ: Francie V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
90 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Aromaterapie - SALOOS Eukalyptus citrónový - esenciální olej 10ml

SALOOS Eukalyptus citrónový - esenciální olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Eucalyptus citriodora Druh eukalyptu, dezinfikuje, je účinný při rýmě a dýchacích obtížích. Účinky na duši: povzbuzující, osvěžující, harmonizující, podpora koncentrace. Použití při nechuti k práci, rozčilení, apatii, lenosti, nepohyblivosti, pro podporu při duševní práci, poskytuje harmonii a veselou náladu. Účinky na tělo: antiseptické, ničí bakterie, otevírá průdušky, dezinfikuje, neutralizuje pachy, snižuje horečku, ničí hmyz, uvolňuje křeče (kašel), působí proti plísním, uvolňuje hleny Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
49 Kč
Aromaterapie - SALOOS Eukalyptus (Čína) - esenciální olej 10ml

SALOOS Eukalyptus (Čína) - esenciální olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Eucalyptus globulus Jeden z nejúčinnějších při všech dýchacích obtížích, napomáhá hojení ran, podporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a patří k základním esencím v aromaterapii. Účinky na duši: povzbuzující, osvěžující, harmonizující, podpora koncentrace a logického myšlení. Použití při nechuti k práci, rozčilení, lenosti, nepohyblivosti, apatii, poskytuje harmonii a veselost, pocity šíře. Účinky na tělo: protirevmatické, antiseptické, močopudné, čistí krev, snižu Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
45 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - SALOOS Eukalyptus (Čína) - esenciální olej 10mlUjV5TkJIMCtlRlZ4elhtWm1QQ2JGRHBEeDJnZGhkNWdBYTl6em1HclNIR0NaNG5HL09GM1UrZzdLcnV5RUZPYlhyZksyRytjSXF5TzNaRUx3QVpxVlE9PQ


> <
Na Vámi zadanou email adresu bude zaslán popis produktu, tak jak je zobrazen na této stránce.
Emailová adresa:

Na Vámi zadanou email adresu bude zaslána notifikace při změne ceny tohoto vozu.
Emailová adresa:

Parametry produktů

Filtrace v katalogu

od
do
Možnosti prodejny
Výrobci

 

 

 

 

NAŠI PARTNEŘI

 

1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
Hlídat cenu - Pokud cena produktu klesne pod Vámi definovanou hodnotu budeme Vás informaovat emailem.
Načítám srovnání cen