Hmmm.cz  » Krása a zdraví » Zdraví » Aromaterapie   (aromaterapie)

Aromaterapie - Hmmm.czNalezeno 97 produktů
> <
Aromaterapie - DR. POPOV Relaxan 50ml

DR. POPOV Relaxan 50ml

1
2
3
4
5
  (3,4)

Při psychické únavě, stresu a nespavosti. Směs přírodních silic vhodná jako účinný osvěžovač vzduchu při psychické únavě, nespavosti a stresu. Aktivní obsažené látky působí příznivě na lidský organizmus. při únavě, stresu a nespavosti - vhodná kombinace: Sladký sen při bolesti hlavy a migréně - vhodná kombinace: Migrenan, Migrenol V naší nabídce naleznete také další produkty značky Dr. Popov. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
89 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Aromaterapie - Svíčka v dárkové krabičče Playboy

Svíčka v dárkové krabičče Playboy

1
2
3
4
5
  (0,0)

Svíčka v dárkové krabičce Playboy Tato krásná svíčka s motivem Playboy v dárkové krabičce může být hezkým dárkem pro vyznavače této značky. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Skladem
Vaše cena
239 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
Povlečení - Disney - Svíčka v dárkové krabičče PlayboyNG1hdXp6NUF4MmxQVVhXcEJGU1dCU2dmT1drUC9lVFV6WE04UTRiU3gwRjA2UW5CWXlNTW9SQ21DdVI4eVIzVGV5UWFhOE91V2d6OC84NGptOWJzR1E9PQ
Aromaterapie - DR. POPOV Respiran 50ml

DR. POPOV Respiran 50ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Při dýchacích potížích a rýmě. Směs přírodních silic vhodná jako účinný osvěžovač vzduchu při dýchacích potížích a rýmě. Aktivní látky působí příznivě na lidský organizmus. Při dýchacích potížích (rýma, chřipka, kašel, bronchitida a pod.) vhodná kombinace: Islandský vánek, Antigrip tea, Prsní balzám pro děti nebo Prsní balzám pro dospělé V naší nabídce naleznete také další produkty značky Dr. Popov. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
79 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - DR. POPOV Respiran 50mlSThUK2svWDQxWWxERURnb1hTRnQyTVFPWTdTaTRlS0lJeDZlUEFyeU5iNGd3UmswT1VRVjlLV0pqZEtWOXh3d3pvanlkT1VIakE5YVprYVduNDlGRkE9PQ

 

Vyhledávač zboží - registrace eshopu

 

Nacházíte se v kategorii Aromaterapie pro srovnání cen produktů. Vyhledávací frázy této sekce jsou

aromaterapie

 

Aromaterapie - Topvet Tea tree oil - 100% silice 10 ml

Topvet Tea tree oil - 100% silice 10 ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Tea tree oil - 100% silice Melaleuca Alternifolia - čajový strom je původem z východní Austrálie. Olej má neobyčejně silné antiseptické, protiplísňové a antimikrobiální účinky. Proniká hluboko do tkání. Působí proti streptokokům, pneumokokům, gonokokům a stafylokokům. Použití: místní ošetření aknózní pleti lepší hydratace stárnoucí pleti ošetření drobných poranění bodnutí hmyzem popáleniny Dávkování: přímo do koupele nebo do masážní emulze Kontraindikace: Nikdy olej nepoužívejte v nezř Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
97 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - Topvet Tea tree oil - 100% silice 10 mlZFZzeVMya1RjWmFIN3k1V05ycVd5L1B5TXZpWldoSms0aW1JaklUUEZGZzBXeWgweG56VkFYOEVWcmtnRjZLTVRBT09ZL0cxaG1YeE1JSDRYelo3Qmc9PQ
Aromaterapie - SALOOS Eukalyptus (Austrálie) - esenciální olej 10ml

SALOOS Eukalyptus (Austrálie) - esenciální olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Eucalyptus polybracatea Jeden z nejúčinnějších při všech dýchacích obtížích, napomáhá hojení ran, podporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a patří k základním esencím v aromaterapii. Účinky na duši: povzbuzující, osvěžující, harmonizující, podpora koncentrace a logického myšlení. Použití při nechuti k práci, rozčilení, lenosti, nepohyblivosti, apatii, poskytuje harmonii a veselost, pocity šíře. Účinky na tělo: protirevmatické, antiseptické, močopudné, čistí krev, s Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
57 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Aromaterapie - SALOOS Hřebíček - esenciální olej 10ml

SALOOS Hřebíček - esenciální olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Eugenia caryophyllata Pomáhá při celkové slabosti, svalovém vypětí, prohřívá, tiší bolest a odpuzuje hmyz. Užívejte v malých koncentracích, může dráždit pokožku. Není vhodný pro epileptiky. Účinky na duši: afrodiziakální, harmonizující, inspirující, podporuje koncentraci, posiluje nervy, povzbuzuje sexuálně, smyslově. Použití při oslabení paměti, duchovně-duševních blokádách, introverzi, stresu, poskytuje pocit bezpečí, uvolňuje duševní konflikty, propůjčuje sílu k opuštění, dodává spokoj Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
58 Kč
Aromaterapie - SALOOS Jedle - esenciální olej 10ml

SALOOS Jedle - esenciální olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Abies alba Jedle bělokorá Je antiseptická, při nachlazení lehce stimuluje, vhodná k masážím, při revmatických bolestech a nedostatečném prokrvení končetin, lze použít i do osvěžovače vzduchu. Účinky na duši: budující, očistné, posilující. Použití při duševním vyčerpání, poraženectví, špatných snech, psychické nevyrovnanosti, nejistotě, dodává odvahu, posiluje sebedůvěru Účinky na tělo: povzbuzující, antiseptické, posilující, zvyšuje obranyschopnost, působí proti křečím při dýchání, neutrali Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
85 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - SALOOS Jedle - esenciální olej 10mldUNiVDZKdXVzTTNNNTRadzRPNDFicGY2K2ZIb2h5eWM4QXFlS1NPUlRmMmtTOStYbW9mdDN4V3VMQ2t0cmcwM0FaVGFmaENpMUFaRThiZjBuZlVHa1E9PQ
Aromaterapie - SALOOS Lavandin super - esenciální olej 10ml

SALOOS Lavandin super - esenciální olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Lavandin super - Lavandula hybrida - Francie 100 % přírodní éterický (esenciální) olej Lavandin super má dezinfekční a regenerační účinky, je vhodný při psychickém vypětí proti molům pomáhá při bolestech hlavy při chřipce a dýchacích potížích zklidňuje, uvolňuje - velmi dobře působí proti celkové tenzi svalové i emoční snižuje krevní tlak má výrazně hojivé účinky - lze jej použít na drobné oděrky, spáleniny, při pkrvácení z nosu kánout na vatový tamponek a jemně vsunout do nosní dírky (n Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
63 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Aromaterapie - SALOOS Mandarinka - esenciální olej 10ml

SALOOS Mandarinka - esenciální olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Osvěžuje, uvolňuje napětí, mírní migrénu, je vhodná do koupelového a masážního oleje.Účinky: Masáže: Svalové napětí, bolesti, křeče, revmatismus, artritida Inhalace: Stres, úzkost Koupele: Nespavost, uklidnění, bolest hlavy, migréna, na koncentraci, osvěžující V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
67 Kč
Aromaterapie - SALOOS Máta kadeřavá - esenciální olej 10ml

SALOOS Máta kadeřavá - esenciální olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

100 % přírodní éterický olej (esenciální olej) Máta kadeřavá má povzbuzující účinky, osvěžuje a podporuje koncentraci. pozitivně ovlivňuje mozkovou činnost a duševní kondici uvolňuje hleny, je vhodná při nachlazení, při rýmě mírní bolesti hlavy Nepoužívejte při homeopatické léčbě. V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
65 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - SALOOS Máta kadeřavá - esenciální olej 10mlWjNiRU5JUUtxTlp4WGN5OEtadTlxTzV4aTZmTXYyOTlEeXlZWmdHZ0dXRVQweldpZEJrZlB0M1UyTDFKdjJ3TERUYjIzSGRvUktnbkNXblMvY2FSeHc9PQ
Aromaterapie - SALOOS Meduňka s citronellou - esenciální olej 10ml

SALOOS Meduňka s citronellou - esenciální olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Snižuje horečku, podporuje pocení, pomáhá při zažívacích potížích, povzbuzuje srdeční činnost, je vhodná při nespavosti a migréně, menstruačních bolestech, hojivá, snižuje krevní tlak.Účinky: Masáže: Menstruace, žaludeční problémy, problematická pleť, akné, mastná pleť, zralá pleť Inhalace: Stres, úzkost, nespavost, uklidnění, bolest hlavy, migréna, snižuje krevní tlak, Koupele: Nachlazení, viróza, rýma, kolika, hojení ran a zánětů Potírání: Opary, afty, bodnutí hmyzem V naší nabí Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
67 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Aromaterapie - SALOOS Pomeranč - esenciální olej 10ml

SALOOS Pomeranč - esenciální olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Esenciální olej Pomeranč působí antidepresivně, osvěžuje a uvolňuje, je vhodný při horečce, při nechutenství. Je vhodný do koupelových a masážních olejů. POZOR!!! Může zvyšovat senzibilitu! V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
46 Kč
Aromaterapie - SALOOS Růžové dřevo - esenciální olej 5ml

SALOOS Růžové dřevo - esenciální olej 5ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Působí antidepresivně, proti bolestem hlavy a uklidňuje, je vhodné do koupelí na regeneraci pokožky. Uvolňuje svalovou ztuhlost, navozuje pohodu a uvolnění. V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
107 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - SALOOS Růžové dřevo - esenciální olej 5mlS2JDQ1l5dFhMSENhMHQ1UXlucnpMcHlGdVIwOEVzSHFYcm82b2JPcE5QVThnQ0lnY001ZGR6V2VpRm9US3hja3lqRGFZZDF1MmRuTVVKT3RPRDFJUnc9PQ
Aromaterapie - SALOOS Anti-tabák - esenciální olej vonná kompozice 10ml

SALOOS Anti-tabák - esenciální olej vonná kompozice 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Neutralizuje pach cigaretového kouře. Má kořeněnou, citrusovou vůni.Jedná se o směsi z přírodních esenciálních olejů. Jsou tvořeny tak, aby harmonizovaly vůni a účinek silic, provoněly domov či pracoviště a navodily příjemnou atmosféru V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
66 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Aromaterapie - SALOOS Euka-mint - esenciální olej vonná kompozice 10ml

SALOOS Euka-mint - esenciální olej vonná kompozice 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Směs esenciálních olejů, vhodná do aromalampy a do sauny. Pročišťuje vzduch, usnadňuje dýchání, vhodná při nachlazení. V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
65 Kč
Aromaterapie - SALOOS Kouzlo Vánoc - esenciální olej vonná kompozice 10ml

SALOOS Kouzlo Vánoc - esenciální olej vonná kompozice 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Vonná kompozice Kouzlo vánoc přináší jemně kořeněnou teplou vůni Vánoc se skořicovým nádechem. Jedná se o směsi z přírodních esenciálních olejů. Jsou tvořeny tak, aby harmonizovaly vůni a účinek silic, provoněly domov či pracoviště a navodily příjemnou atmosféru. V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
68 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - SALOOS Kouzlo Vánoc - esenciální olej vonná kompozice 10mlYlFUdFlwelE2UzNsbEN2WjdENm1odUx1ZzJ6dzk0WWRNUms5SWt1Y1Rqa3FrUHU5U213Z20xd28rSlQ4MTVJWUFJbFJ6cjlVbTAzRXF0eW0waVFUMHc9PQ
Aromaterapie - SALOOS Litsea Cubeba - esenciální olej 10ml

SALOOS Litsea Cubeba - esenciální olej 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Je antidepresivní, podporuje koncentraci, čistí vzduch. Dobrá prevence před nákazou infekčními nemocemi, vhodná také do masážních přípravků na unavené nohy. Může zvyšovat fotosenzibilitu.Účinky: Masáže: Svalové napětí, bolesti, křeče, mastná pleť Inhalace: Stres, úzkost, afrodiziakum, čistí vzduch, dezinfikuje, na koncentraci, osvěžující V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
54 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz
Aromaterapie - SALOOS Pohádka Vánoc - esenciální olej vonná kompozice 10ml

SALOOS Pohádka Vánoc - esenciální olej vonná kompozice 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Přírodní vonná kompozice Pohádka vánoc  je směs z přírodních esenciálních olejů. Je sestavena tak, aby vůně a účinek silic byly v harmonii - provoní domov či pracoviště a navodí příjemnou atmosféru. V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
68 Kč
Aromaterapie - SALOOS Pro děti - esenciální olej vonná kompozice 10ml

SALOOS Pro děti - esenciální olej vonná kompozice 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Jedná se o směsi z přírodních esenciálních olejů. Jsou tvořeny tak, aby harmonizovaly vůni a účinek silic, provoněly domov či pracoviště a navodily příjemnou atmosféru V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
65 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz - SALOOS Pro děti - esenciální olej vonná kompozice 10mlZGpnanN5ZFR6SFlHcG5wTG1RbDZxV0h4YmJXUXNJdzhQOGR2MWtWSVJ2QzhSWGg5OXMwT3JoNlhTdE9obUZiaFk5Yk5lcmNwT2FCWnl5Z2RuVlk1L3c9PQ
Aromaterapie - SALOOS Vánoční hvězda - esenciální olej vonná kompozice 10ml

SALOOS Vánoční hvězda - esenciální olej vonná kompozice 10ml

1
2
3
4
5
  (0,0)

Vonná kompozice Vánoční hvězda je směsí z přírodních esenciálních olejů. Přináší do vašich domovů příjemnou sváteční vůni připomínající vůni perníčků. Vůně a účinek silic je v harmonii, která provoní domov či pracoviště a navodí příjemnou atmosféru. V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos. Nalezené v sekci Aromaterapie.

Vaše cena
67 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
MJ-KrasaZdravi.cz


> <
Na Vámi zadanou email adresu bude zaslán popis produktu, tak jak je zobrazen na této stránce.
Emailová adresa:

Na Vámi zadanou email adresu bude zaslána notifikace při změne ceny tohoto vozu.
Emailová adresa:

Parametry produktů

Filtrace v katalogu

od
do
Možnosti prodejny
Výrobci

 

 

 

 

NAŠI PARTNEŘI

 

1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
Hlídat cenu - Pokud cena produktu klesne pod Vámi definovanou hodnotu budeme Vás informaovat emailem.
Načítám srovnání cen